Tvrtka Navigator Ptuj Group na sajmu Biograd Boat Show predstavlja tri hrvatske premijere.
Aquador 250 Hard Top (HT)
Hrvatska publika premijerno će moći vidjeti Aquador 250 Hard Top (HT), brod koji donosi savršenu kombinaciju udobnosti, sigurnosti i modernog dizajna. Tvrdi krov pruža zaštitu u svim vremenskim uvjetima, dok velike bočne staklene površine osiguravaju obilje prirodnog svjetla i osjećaj prostranosti.





Pametno osmišljen raspored omogućuje udobno spavanje za 4 osobe, s odvojenim ležajevima, praktičnim spremištima i dobro opremljenom kupaonicom. Zahvaljujući izvrsnoj izolaciji i grijanju, brod je pogodan za plovidbu tijekom cijele godine. Integrirana camper cerada omogućuje potpuno zatvaranje palube pa je boravak na brodu ugodan i u hladnijim danima.
Quarken 27 T-Top
Premijeru u Biogradu imat će i Quarken 27 T-Top, 100% napravljen u Finskoj, koji oduševljava skandinavskim dizajnom, kvalitetom izrade i sportskim performansama. T-Top krov pruža zaštitu od sunca i vremenskih uvjeta, a istovremeno čuva elegantan i moderan izgled broda. Prostrani kokpit osmišljen je za uživanje i druženje, a fleksibilan raspored jamči maksimalnu udobnost.

Dostupan je u konfiguracijama Sport & Lounge te Family & Adventure. Kupci mogu odabrati i ekskluzivnu sportsku ediciju Onyx, s posebnim detaljima i premium završnom obradom.
Yamarin 80 DC
Navigator Ptuj Group izložit će i dnevni kruzer Yamarin 80 DC, koji spaja najbolje od day cruiser i walkaround koncepta. Ističe se izvanrednom praktičnošću i mogućnošću korištenja tijekom cijele godine zahvaljujući integriranoj camper ceradi.





Prostrana prednja kabina nudi udoban smještaj za 4 osobe, s puno svjetla, zasebnim ležajevima, odlagalištem i kompletnom kupaonicom. Vanjski kokpit može ugostiti do 8 osoba, uz pametno riješenu kuhinju.



