Close Menu
  • Nautika
  • Sport
    • Regate
    • Ribolov
    • Avanture
  • Brodovi
    • Testovi
    • Brodice
    • Jahte
    • Jedrilice
    • Motori
    • Oprema
  • Plovidba
    • Otoci
    • Mjesta
    • Sidrišta
  • Spiza
    • Restorani
    • Slastičarnice
    • Recepti
    • Vinari
  • MAGAZIN
    • Digitalna izdanja
    • Sailing in Croatia
  • PRETPLATA
  • SHOP
Facebook Instagram
More magazinMore magazin
  • Nautika
  • Sport
    • Regate
    • Ribolov
    • Avanture
  • Brodovi
    • Testovi
    • Brodice
    • Jahte
    • Jedrilice
    • Motori
    • Oprema
  • Plovidba
    • Otoci
    • Mjesta
    • Sidrišta
  • Spiza
    • Restorani
    • Slastičarnice
    • Recepti
    • Vinari
  • MAGAZIN
    • Digitalna izdanja
    • Sailing in Croatia
Facebook Instagram
PRETPLATA Shop
More magazinMore magazin

5 dana do Biograda

Jagor Čop15.10.2021
Facebook Twitter Pinterest WhatsApp Email

5 dana do Biograda

Sredinom idućeg tjedna počinje najvažniji hrvatski nautički sajam 23. Biograd Boat Show

Na sajam će se kako doznajemo moći ući samo uz predočenje digitalne potvrde tzv. Covid-putovnice ili uz negativan brzi test koji će se moći obaviti na licu mjesta po cijeni od 50 kn. Ta se praksa pokazala najuspješnijom i na drugim europskim sajmovima, a skeniranje digitalnih potvrda odvija se brzo i ne stvaraju se dodatne gužve na ulazu. Petodnevni sajam održava se od 20. do 24. listopada. Posjetitelji će moći razgledavati brodove i razgovarati s izlagačima svakog dana sajma od 10 do 18 sati. Ulaznice po cijeni 45,00 kn moguće je kupiti na samom ulazu u sajamski prostor.

Biograd je uz Genovu jedini europski sajam koji se prošle godine uspio održati, najviše zahvaljujući dobroj organizaciji, te činjenici da se radi o sajmu na otvorenom, s velikom marinom i dovoljno mjesta da se naprave odvojeni koridori za kretanje u oba smjera na svim rivama, te vanjskim površinama na kojima se odvijaju veći skupovi i svečanosti. Uz sajam koji ove godine donosi i neke uzbudljive premijere, u sklopu Biograd Boat Showa, održava se i niz drugih događanja koji obogaćuju nautički program. Za profesionalce iz nautičke industrije i turizma, tvrtke koje se bave poslovima vezanima uz nautiku organizira se Biograd B2B. Događaj koji služi za umrežavanje, prisustvovanje kongresu s bogatim programom, prezentacijama i sjednica iz područja nautičke industrije.

Charter tvrtke treću godinu zaredom imaju prilike sudjelovati na specijaliziranom B2B događaju Croatia Charter Expo. U od srijede 20. do petka 22. listopada održat će se i „5. Dan hrvatske nautike.“ Riječ je o kongresnom programu sa sastancima i prilikom za umrežavanje, u sklopu čega se okuplja i Udruženje marina, Udruženje male brodogradnje, Udruženje pružatelja usluga na plovilima, Udruženje chartera, Udruženje turističkih brodara, te Zajednica ronilačkog turizma. Na sajmu će izlagati svi važni izlagači iz Hrvatske i susjednih zemalja, uz stotine novih brodica, kao i bogatog izbora opreme za brodice, motora, te drugog nautičkog pribora, ribarskog alata i rekreativne opreme i igračaka.

Foto: Arhiva Mora

PREPORUČAMO

Metstrade 2025: ekspanzija i osvježeni identitet

Napustio nas je Miljenko Domijan

Bee happy!

Tragično stradao Aleš Ekar, član uprave Iskra brodogradilišta 1 

America’s Cup Preliminary Regata: Novozelanđani pobjednici

I dalje se traže uzroci potonuća Bayesiana

NAJNOVIJE

SP za klasu ILCA 7: Filip Jurišić spreman za najvažniju regatu sezone

11.05.2025

Božidar Vukičević: Foto kroničar jadranskog podmorja  

10.05.2025

Beneteau First 44 Performance: Rasni regatni krstaš

09.05.2025

Članovi UPA Rostrum čiste podmorje ispred plaže Bačvice

09.05.2025

U luci Lovište akcija čišćenja podmorja u spomen na kornjaču Kono

08.05.2025

Mini Globe Race: Samci uživaju u tropskome raju otoka Hiva Oa

07.05.2025

U Biogradu otvorena suha marina Pauman

06.05.2025

Počelo izvlačenje 56-metarske jahte Bayesian potonule kod Palerma

06.05.2025

Neprijeporni autoritet u jedinstvenom nautičkom okruženju istočne Jadranske obale. U stotinama vrhunskih reportaža, intervjua i testova promovira i potiče istinske jadranske vrijednosti. Otkriva nepoznato, potvrđuje poznata mjesta, ljude i običaje, podiže interes za plovidbom, brodovima i opremom. Urednici i fotografi žive i razumiju more. Iz Mora su izrasli peljari, nautički vodiči, knjige, čitave biblioteke namijenjene stranim nautičarima kao i godišnjak SAILING IN CROATIA

Facebook Instagram
  • Pretplata
  • Impressum
  • Kontakt
  • EU Projekti
  • Sailing in Croatia
© 2025 Morski vodiči

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.